Latvijoje įvykus didžiulei IT produktų vagystei, ELKO perspėja lietuvius nepirkti vogtų produktų

Nusikaltimas įvykdytas verslo parke „Lidostas Park“ esančiame ELKO sandėlyje. Vagys į patalpas pateko per neleistinai įrengtą praėjimą gretimame sandėlyje.
„Tikėtina, jog Baltijos šalių ir kitų Rytų Europos šalių rinkose gali pasirodyti didelis kiekis vogtų prekių, tokių kaip mobilūs telefonai, nešiojamieji kompiuteriai, procesoriai, atminties laikmenos ir kt. Prašome visų šioje srityje dirbančių įmonių ir asmenų atkreipti dėmesį į prekių kilmę ir kilus menkiausiems įtarimams dėl jų patikimumo susisiekti su mumis, kad galėtume palyginti serijinius įrenginių numerius“, – pagalbos į partnerius kreipiasi ELKO Group direktorius Svens Dinsdorfs.
Jis pabrėžia, jog vogtų prekių perpardavinėjimas yra nelegalus, ir nustačius nusikalstamas veikas prekės gali būti konfiskuotos tiek iš pardavėjo, tiek iš jas įsigijusios įmonės ar asmens.
Policija jau pradėjo tyrimą, jai talkina kompanijai ir draudėjams atstovaujantys tyrėjai ir kiti asmenys. Pavogtos prekės buvo apdraustos, todėl kompanija nepatirs finansinės žalos. Savo inciatyva ELKO Group siūlo iki 200 000 EUR siekiantį atlygį už bet kokios naudingos informacijos suteikimą, padedant rasti nusikaltėlius ar jų rėmėjus. Finansinis atlygis už informacijos suteikimą bus išmokamas bet kurios šalies piliečiui ar įmonei.

Prašymas pateikti informaciją

ELKO ragina pateikti bet kokią informaciją apie piliečių tapatybes, kurie užsakė, padarė ir padėjo įvykdyti šį nusikaltimą, taip pat apie pavogtų produktų gabenimo kelią ir bet kokius nelegalių platintojų pasiūlymus.

Asmenų, kurie turi bet kokios informacijos, prašome susisiekti su mumis el. paštu reward@elkogroup.com. Anonimiškumas garantuotas.

98 KOMENTARAI

  1. z pack cost no insurance serving my neighbourhood (OX10) area unfit for determination, ordered medications early private about problems at this pharmacy. Told medication would be keen in about a week, till waiting after two weeks. Essential more be said!!!

  2. I came to know less pharmasave and their holistic approach past the Acceptable $15 ventolin coming up on 4 years ago! I had right-minded entered menopause so I met with Lyle seeking a consult and also attended a seminar. I was so impressed with the conception and professionalism of everybody under the sun I met and dealt with. How do they think back on us about name? It makes you feel like you are a big bloodline!
    You reported that really well.

  3. As a multi-generational business with beyond roots in the community, our legacy is certainly important to us. Our partnership with lasixotc.com allows us to give the the best client serving and responsiveness our customers conjecture while positioning us to fight against the larger nationalistic chains. Nicely put. Thank you.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą