Latvijoje įvykus didžiulei IT produktų vagystei, ELKO perspėja lietuvius nepirkti vogtų produktų

Nusikaltimas įvykdytas verslo parke „Lidostas Park“ esančiame ELKO sandėlyje. Vagys į patalpas pateko per neleistinai įrengtą praėjimą gretimame sandėlyje.
„Tikėtina, jog Baltijos šalių ir kitų Rytų Europos šalių rinkose gali pasirodyti didelis kiekis vogtų prekių, tokių kaip mobilūs telefonai, nešiojamieji kompiuteriai, procesoriai, atminties laikmenos ir kt. Prašome visų šioje srityje dirbančių įmonių ir asmenų atkreipti dėmesį į prekių kilmę ir kilus menkiausiems įtarimams dėl jų patikimumo susisiekti su mumis, kad galėtume palyginti serijinius įrenginių numerius“, – pagalbos į partnerius kreipiasi ELKO Group direktorius Svens Dinsdorfs.
Jis pabrėžia, jog vogtų prekių perpardavinėjimas yra nelegalus, ir nustačius nusikalstamas veikas prekės gali būti konfiskuotos tiek iš pardavėjo, tiek iš jas įsigijusios įmonės ar asmens.
Policija jau pradėjo tyrimą, jai talkina kompanijai ir draudėjams atstovaujantys tyrėjai ir kiti asmenys. Pavogtos prekės buvo apdraustos, todėl kompanija nepatirs finansinės žalos. Savo inciatyva ELKO Group siūlo iki 200 000 EUR siekiantį atlygį už bet kokios naudingos informacijos suteikimą, padedant rasti nusikaltėlius ar jų rėmėjus. Finansinis atlygis už informacijos suteikimą bus išmokamas bet kurios šalies piliečiui ar įmonei.

Prašymas pateikti informaciją

ELKO ragina pateikti bet kokią informaciją apie piliečių tapatybes, kurie užsakė, padarė ir padėjo įvykdyti šį nusikaltimą, taip pat apie pavogtų produktų gabenimo kelią ir bet kokius nelegalių platintojų pasiūlymus.

Asmenų, kurie turi bet kokios informacijos, prašome susisiekti su mumis el. paštu reward@elkogroup.com. Anonimiškumas garantuotas.

Urtica

1 KOMENTARAS

 1. Hi! Quick question that’s entirely off topic. Do you know how
  to make your site mobile friendly? My site looks weird
  when viewing from my iphone. I’m trying to find a
  theme or plugin that might be able to resolve this
  problem. If you have any suggestions, please share. Appreciate
  it!

  My website CBD for Sale

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą