Konferencija „Šilalės verslas 2017“

Gruodžio 1 d. Šilalės rajono verslininkai rinkosi į konferenciją „Šilalės verslas 2017“. Renginio metu buvo pristatyti strateginiai 2018 m. savivaldybės tikslai, kalbėta apie Lietuvos verslo konkurencingumą ir apie technologijas, kurios didiną verslo pelną. Taip pat įteikti apdovanojimai labiausiai pasižymėjusioms Šilalės rajono įmonėms.

Konferencijos pradžioje Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas pasidžiaugė šia unikalia galimybe susitikti visiems rajono verslininkams, įgyti naudingų žinių ir pasidalinti gerąją patirtimi bei visiems palinkėjo gerų idėjų ir sumanymų. Šilalės rajono verslininkų sąjungos pirmininkas Singaras Vytartas padėkojo Savivaldybės vadovams už pagalbą, rengiant šią konferenciją, ir palinkėjo dalyviams supratingumo ir nuoširdaus bendradarbiavimo.

Po sveikinimo kalbų buvo apdovanotos  įmonės ir verslininkai, verslo sektoriuje nuveikę ir pasiekę daugiausiai. Tauragės teritorinės darbo biržos Šilalės skyriaus direktorė Irena Kasputytė apdovanojo UAB „Danrima“ už aktyvią partnerystę ir sėkmingą jaunimo integraciją į darbo rinką. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Šilalės skyriaus Išieškojimų skyriaus vedėjas Vidas Laurinavičius už daugiausiai sumokėtų socialinio draudimo įmokų apdovanojimą skyrė UAB „Profileksas“. Apdovanojimą už konstruktyvų bendradarbiavimą ir skaidraus verslo propagavimą Šilalės rajone Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento IV skyriaus Šilalės poskyrio vedėja Valė Dargienė įteikė Šilalės verslininkų sąjungai. Šilalės rajono savivaldybės vadovai: meras J. Gudauskas, jo pavaduotojas Valdemaras Jasevičius ir administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, „Metų įmone 2017“ paskelbė UAB LTP TEXDAN „Šilalės siuvimo cechą“.

Pasibaigus apdovanojimų ceremonijai, S. Vytartas skaitė pranešimą „Finansai kitaip 2017: kaip technologijos didina verslo konkurencingumą ir pelningumą“, trumpai apžvelgė 2017 metais nuveiktus darbus, vykdytą veiklą. Tradiciškai Šilalės rajono verslininkų sąjungos pirmininkas paskelbė šios sąjungos išrinktą geriausią Šilalės rajono įmonę. Tauragės apskrities verslininkų asociacijos susirinkime apdovanojimas bus įteiktas UAB „Marijonas“ (direktorius Algirdas Žiauberis).

VšĮ „Versli Lietuva“ Eksporto departamento direktorius Aivaras Knieža skaitė pranešimą tema „Lietuvos verslo konkurencingumas – ar jau esame pasiruošę eksporto plėtrai“. Pranešėjas pateikė bendrus Lietuvos konkurencingumo statistinius duomenis, apžvelgė eksporto tendencijas žemės ūkio produkcijos, pieno, maisto ir kt. sektoriuose, pateikė sėkmingiausius Lietuvos verslininkų eksportavimo pavyzdžius. A. Knieža taip pat kalbėjo apie užsienio šalių gyventojų ir kapitalo pritraukimo į Lietuvą būdus ir galimybes.

Meras J. Gudauskas pristatė Šilalės rajono savivaldybės 2018 m. strateginius tikslus, aptarė Šilalės rajono specializacijas ir kryptis, kalbėjo apie investicijų pritraukimą, susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų statybą ir rekonstrukciją, pritraukiant privatų kapitalą.

Po apdovanojimų ir pranešimų vyko konferencijos dalyvių diskusija. Renginio metu gerą nuotaiką palaikė liaudiškos muzikos grupė „Padkava“.

Rūta Janavičiūtė,

Komunikacijų ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai

8 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą