Paaiškėjo paskutinioji komanda, patekusi į III Temidės etapą

Kiekvienais metais Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje vyksta teisinių žinių konkursas „Temidė“. Džiugu, jog ir šiemet norinčiųjų pademonstruoti savo žinias ir sudalyvauti šiame konkurse buvo išties nemažai.

Įveikę I-ąjį etapą, vakar buvo išaiškinti ir paskutinieji II-ojo etapo dalyviai, turintys daugiausiai žinių. Pirmieji II-ojo turo etapą surengė Pagėgių policijos pareigūnai. Čia 8-12 klasių moksleiviai galėjo pademonstruoti savo žinias ne tik žaisdami „Protų mūšį“, bet ir atlikdami kitas užduotis, kurių metu reikėjo išmanyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, kitus valstybės įstatymus ir, žinoma, pareigūnų darbą. Tauragėje II-ojo etapo metu komandos džiugino komisiją ne tik savo žiniomis, bet ir pristatymais. Moksleiviai vaidino, demonstravo vaizdinę medžiagą bei dainavo patriotines dainas. Šilalėje komandos atsakinėjo į klausimus, susijusius su svarbiausiais šalies įstatymais, bei mėgino atskleisti Vaiko minimalios priežiūros įstatymo, Kelių eismo taisyklių subtilybes. Šilutėje komisiją taip pat stebino komandų originalumas prisistatymų metu. Vienas iš labiausiai įstrigusių pasirodymų, kuomet viena iš komandų pavadinimu „Aras“ į vaidinimą pasitelkė daiktą panašų į sprogmenį, kurį padėjo po komisijos stalu.

Atlikus visas užduotis, komisijai beliko įvertinti moksleivių prisistatymus bei susumuoti protmūšio rezultatus. Į III-ajį etapą pateko 4 komandos: Pagėgių Algimanto Mackaus, Šilutės Vidūno, Versmės gimnazijų bei Pajūralio pagrindinės mokyklos komandos. Jau šį penktadienį vyks III-asis Temidės konkurso etapas, kurio metu paaiškės, kas atstovaus Tauragės apskritį finaliniame etape.

Šilalė