Susitikimuose aptarti gimnazijos renovacijos, darželio plėtros ir bataliono steigimo klausimai

Vakar, lapkričio 9 d., Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas vyko į susitikimą su Švietimo ir mokslo ministerijos kancleriu Tomu Daukantu, Kariuomenės vadu gen. ltn. Jonu Vytautu Žuku ir Krašto apsaugos ministerijos (toliau – KAM) viceministru Giedrimu Jeglinsku.

Kartu su kancleriu T. Daukantu meras kalbėjo apie Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos renovaciją ir planuojamą projekto užbaigimą kitais metais. Numatoma projekto vertė apie 1,9 mln. eurų, kitais metais planuojama skirti – 800 tūkst. eur. Jei projektas bus užbaigtas per 2018 m. numatyta suma gali didėti. Kancleris, siekdamas detaliau aptarti tolimesnę darbų eigą, lapkričio 30 d. pažadėjo atvykti į Šilalę. Su juo taip pat kalbėta apie Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ plėtrą bei lėšų gavimą iš modernizavimo programos.

Kiek vėliau meras susitiko su Kariuomenės vadu J. Žuku ir KAM viceministru G. Jeglinsku, su kuriais diskutavo apie savivaldybės ir KAM bendradarbiavimą, aptarė motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ plėtrą, diskutavo apie greitesnį bataliono įsteigimą Pajūryje bei ten esančių žemių ir pastatų perdavimą bei planuojamą statybų eigą.

Rūta Janavičiūtė,
Komunikacijų ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą