Susitikimas su Tauragės regiono Pertvarkos proceso eksperte

Liepos 25 d., Šilalės rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) vyko susitikimas su Tauragės regiono Pertvarkos proceso eksperte Marijona Janavičienė, kuriame dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus ir jo pavaduotoja Vera Macienė, Socialinės paramos skyriaus, Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojai bei socialines paslaugas teikiančių įstaigų, organizacijų atstovai.

Susitikimo metu, siekiant užtikrinti reikiamą ir efektyvią pagalbą vaikams, šeimoms, proto ir psichinę negalią turintiems asmenims bendruomenėje, aptarti pertvarkos procesai Savivaldybėje.

Kalbėta apie šeimai teikiamas kompleksines paslaugas, įgyvendinamas ir planuojamas prevencines priemones, skirtas kovoti su smurtu artimoje aplinkoje, bendruomeninius vaikų namus, dienos centrus ir kita.

Diskutuota ir apie iškylančias problemas, susijusias su į socialinės rizikos sąrašus įtrauktomis šeimomis, žmogiškųjų išteklių trūkumą, įgyvendinant įvairius projektus. Socialinės paramos skyriaus darbuotojai pažymėjo, kad jų tikslas suteikti visokeriopą pagalbą ir pasistengti padėti atsitiesti probleminėms šeimoms, siekti, kad jos nebūtų įtrauktos į jau minėtus socialinės rizikos sąrašus.

Susitikimo pabaigoje M. Janavičienė išsakė savo pastabas, nurodė kur galėtume tobulėti. Ekspertė pasidžiaugė, jog Šilalės kraštas įvairiuose susitikimuose neretai pristatomas kaip pavyzdinis, todėl palinkėjo ir toliau sėkmingai teikti socialines paslaugas.

Rūta Janavičiūtė
Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą