Pagerbti konkurso „Metų ūkis 2018“ laimėtojai, tarp kurių ir šilališkiai

Lapkričio 16 d., penktadienį, Kaune pagerbti konkurso „Metų ūkis 2018“ laimėtojai, tarp kurių ir Šilalės rajono ūkininkai. Šiemet Lietuvai minint 100-metį, konkursas „Metų ūkis“ minėjo savo 25-metį. Apdovanojimuose dalyvavo ir nugalėtojus sveikino Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, jo patarėjas Kęstutis Ačas, Žemės ūkio skyriaus vedėjas Algimantas Olendra ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šilalės r. konsultavimo biuro vadovė Jūratė Ciparienė.

Konkurso tikslas – skatinti ūkininkus pažangiau ūkininkauti, siekti gamybos efektyvumo ir ekologinės pusiausvyros, geriau ir gražiau tvarkytis savo ūkyje, išaiškinti geriausius savivaldybėje. Konkursas organizuojamas remiantis patvirtintais konkurso nuostatais, ir laimėtojais kasmet tampa labai įvairaus dydžio gyvybingi, tvarūs, pažangūs ir puikiai besitvarkantys ūkiai, o konkurso dalyviai dalyvauja įvairiose Lietuvos kaimo plėtros priemonių 2014–2020 m. programos priemonėse, modernizuoja savo ūkius Europos Sąjungos paramos lėšomis ir nuolat ieško inovatyvių sprendimų, norėdami išsilaikyti besikeičiančios rinkos ir klimato sąlygomis.

Šventės metu pagerbti ir apdovanoti: E. ir A. Tarozų šeimos ūkis, E. ir L. Merkelių šeimos ūkis iš Pajūrio seniūnijos, Z. ir P. Ruikų šeimos ūkis iš Kvėdarnos seniūnijos.

Rūta Janavičiūtė
Komunikacijų ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą