Pagerbti konkurso „Metų ūkis 2018“ laimėtojai, tarp kurių ir šilališkiai

Lapkričio 16 d., penktadienį, Kaune pagerbti konkurso „Metų ūkis 2018“ laimėtojai, tarp kurių ir Šilalės rajono ūkininkai. Šiemet Lietuvai minint 100-metį, konkursas „Metų ūkis“ minėjo savo 25-metį. Apdovanojimuose dalyvavo ir nugalėtojus sveikino Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, jo patarėjas Kęstutis Ačas, Žemės ūkio skyriaus vedėjas Algimantas Olendra ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šilalės r. konsultavimo biuro vadovė Jūratė Ciparienė.

Konkurso tikslas – skatinti ūkininkus pažangiau ūkininkauti, siekti gamybos efektyvumo ir ekologinės pusiausvyros, geriau ir gražiau tvarkytis savo ūkyje, išaiškinti geriausius savivaldybėje. Konkursas organizuojamas remiantis patvirtintais konkurso nuostatais, ir laimėtojais kasmet tampa labai įvairaus dydžio gyvybingi, tvarūs, pažangūs ir puikiai besitvarkantys ūkiai, o konkurso dalyviai dalyvauja įvairiose Lietuvos kaimo plėtros priemonių 2014–2020 m. programos priemonėse, modernizuoja savo ūkius Europos Sąjungos paramos lėšomis ir nuolat ieško inovatyvių sprendimų, norėdami išsilaikyti besikeičiančios rinkos ir klimato sąlygomis.

Šventės metu pagerbti ir apdovanoti: E. ir A. Tarozų šeimos ūkis, E. ir L. Merkelių šeimos ūkis iš Pajūrio seniūnijos, Z. ir P. Ruikų šeimos ūkis iš Kvėdarnos seniūnijos.

Rūta Janavičiūtė
Komunikacijų ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai

1 KOMENTARAS

  1. Gydymas nuo ŽIV-AIDS, aš niekada dr.camala, kuris bet kada galėtų išgydyti savo ŽIV-AIDS gydomuoju laiku, išbandžiau beveik viską, bet negalėjau rasti jokio sprendimo dėl savo ligos, nepaisant to, kas vyksta su manimi, Aš visada praleidžiu daugybę vaistų įsigyti ŽIV iš ligoninės ir vartoja keletą vaistų, bet ne atleiskite, kol vieną dieną aš tiesiog naršau internete, kai susidursiu su puikiu pranešimu! “Michelle! Kas tikrai sakė, kad ji buvo diagnozuota ŽIV ir buvo išgydyta per tą patį savaitę per šio didžiulį galingą gijimo gydytojo pagalbą, kartais man tikrai įdomu, kodėl žmonės jį pavadino “Papa kamala”, aš niekada nežinojo, kad tai buvo viskas dėl to, kad buvo puikus ir tobulas tai, ką jis daro, sukelia visa tai. todėl greitai su juo susisiekiau ir jis paprašė man kelis klausimus ir sakė, kad niekada nepamiršiu, kad kas su juo susisiekti yra! visada išgydamas per 6 valandas po to, kai darydamas viską, ko jis paprašo, vis tiek aš nustebau, ką išgirdau iš jo, todėl aš padariau viską, tik tuo pačiu dieną, kai jis sakė, kad aš būsiu išgydytas , visa jėga, kuri mane paliko prieš skubėdami, ir aš tampa labai stiprus ir sveikas, ši liga beveik žudo mano gyvenimą dėl manęs, todėl aš norėčiau į ligoninę, kad galiausiai išbandytų ligą, o gydytojas sakė, kad esu ŽIV Neigiamas, aš esu labai nustebęs ir laimingas apie gydomą dr.camala, kurią man davė senovės Afrikos dalis, galite atsiųsti jam el. laišką savo gydymui: dr.camalahivadscure@yahoo.com arba WhatsApp jam +2348164728160 ačiū Sveikindamas mane nuo ŽIV, aš esu Dorisas Carteris.

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą