Aptarti savivaldybės valdomų uždarųjų akcinių bendrovių pirmojo pusmečio rodikliai

Rugpjūčio 12 d. Šilalės rajono savivaldybės vadovai ir Savivaldybės valdomų uždarųjų akcinių bendrovių atstovai rinkosi į pirmojo pusmečio rezultatų aptarimą. Pasitarime dalyvavo Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis, mero pavaduotojas Tadas Bartkus, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Osvaldas Šarmavičius, Turto valdymo ir ekonomikos skyriaus vyresnioji specialistė Aušra Liaudaitytė, uždarųjų akcinių bendrovių „Šilalės autobusų parkas“, „Šilalės šilumos tinklai“, „Gedmina“ ir „Šilalės vandenys“ atstovai. Su Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro atstovais susitikimas planuojamas artimiausiu metu.

Susitikimo metu aptarti 2020 m. I pusmečio finansinės ataskaitos, veiklos rodikliai, diskutuota apie tolimesnius strateginius veiklos planus. Savivaldybės ir įmonių vadovai kalbėjosi apie planuojamą įmonių veiklą, projektų vykdymą, darbo užmokesčio pokyčius, galimybes kelti darbo našumą, būdus rasti papildomos veiklos naudojant esamus gamybinius resursus, aptarti kiti klausimai, susiję su bendrovių veikla ir jų tolimesnėmis perspektyvomis.

Lyginant su praėjusių metų pirmuoju pusmečiu UAB „Gedmina“ suprastėjo finansiniai rodikliai. Kaip informavo bendrovės direktorius, tokia situacija susiklostė dėl ekstremaliosios situacijos – buvo sutrumpėjęs šarvojimo laikas, sumažėjo prašymų dėl duobių kasimo. UAB „Šilumos tinklai“ atstovai aptarė pasiruošimą šaltajam metų sezonui, kalbėjo apie planuojamas renovacijas. Pasidžiaugta, jog po ilgo laikotarpio šiemet bendrovė neturi skolų už kurą. UAB „Šilalės vandenys“ atstovai kalbėjo apie vartotojų pajungtus ir dar planuojamus pajungti vandens tiekimo ir nuotekų tinklus, aptarė situaciją dėl vandens gerinimo įrenginių. Neaplenkta ir šiuo metu kai kuriuos rajono gyventojus neraminanti tema – per didelis arseno kiekis geriamajame vandenyje Iždonų ir Paežerio vandenvietėse. Kaip informavo bendrovės direktorius, artimiausiu metu turėtų būti gaunami naujai atlikti tyrimų rezultatai. Kartu su UAB „Šilalės autobusų parkas“ atstovais kalbėta apie degalų kainas, vykdomus maršrutus, aptarti kiti aktualūs klausimai.

Rūta Budrė,
Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai

46 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą