Už motociklais ir automobiliais viršytą triukšmo lygį – baudos

Vasaros metu, gatvėse ir keliuose padaugėja dviračių motorinių transporto priemonių, o tuo pačiu ir gyventojų nusiskundimų, kad motociklų ir mopedų skleidžiamas garsas vakaro metu trikdo jų ramybę.

Reaguojant į gyventojų nusiskundimus, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai, visoje Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje vykdė prevencinę priemonę, skirtą dviračių motorinių transporto priemonių skleidžiamo triukšmo lygio nustatymui.

Priemonės metu patikrintos 42 transporto priemonės ir nustatyti 5 pažeidimai.

4 motociklo vairuotojams ir 1 transporto priemonės vairuotojui surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir anuliuotas transporto priemonių techninės apžiūros galiojimas.

Primename, kad už leistinos triukšmo normos viršijimą vairuotojams gresia bauda nuo 100 iki 600 eurų. Pirmą kartą yra skiriama pusė minimalios baudos, tačiau jei pažeidimas fiksuojamas pakartotinai – bauda išauga nuo 500 iki 1000 eurų.

Tikimės, kad po prevencinių priemonių gyventojai turės mažiau nusiskundimų.

Sustiprintas dėmesys transporto priemonių skleidžiamo triukšmo ir vairuotojų blaivumo kontrolei bus skiriamas ir ateityje.