Startavo pirmieji akcijos „Planuok karjerą atsakingai“ renginiai

Tauragės LDB nuotr.

Tauragės teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centrai organizavo pirmuosius kasmetinės akcijos „Planuok karjerą atsakingai“ užsiėmimus.

Jų metu profesinį kelią besirenkantys moksleiviai buvo supažindinti su situacija darbo rinkoje, profesinės karjeros planavimu, įsidarbinimo galimybėmis. Orientuojant jaunuolius įgyti darbo rinkoje paklausias profesijas ir priimti realius bei pagrįstus sprendimus dėl savo ateities, dauguma susitikimų vyko mokymo įstaigose, taip pat Jaunimo darbo centruose. Į akciją aktyviai įsitraukė ir darbdaviai. Jaunimui pristatomos įmonėse dirbančių darbuotojų profesijos, kompetencijos, svarbiausios darbuotojų savybės, verslo sėkmės istorijos.

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos moksleiviai lankėsi Šilalės Jaunimo darbo centre. Susitikimo metu jaunuoliai ne tik įgijo naujų žinių apie karjeros planavimą, profesinio mokslo svarbą, bet ir galėjo planuoti savo karjerą edukacinio žaidimo „Mano karjeros kelias“ pagalba, analizavo pinigų, patirties, reputacijos, sveikatos, laiko ir laimės kriterijų svarbą gyvenime.

Tauragės LDB inf.