Šilalėje įvyko antrasis Gimnastikos čempionatas

Kovo 18 dieną Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje vyko vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų šokio fiesta-konkursas „Gimnastikos čempionatas 2016“. Tai jau antrasis toks renginys ne tik Šilalės rajone, bet ir Tauragės regione, kurį organizavo Šilalės sporto klubo „Adijus“ šokio studijos „Salto“ vadovė Aušra Danisevičienė.

Pasak čempionato organizatorės ir profesionalios choreografės A. Danisevičienės, šio renginio tikslas – ugdyti jaunų šokėjų saviraišką, kūrybiškumą, eleganciją, lankstumą ir skatinti didesnį domėjimąsi gimnastikos sporto šaka. Šokio studijos „Salto“ vadovė džiaugėsi, kad antrą kartą organizuojamas Gimnastikos čempionatas sulaukė didelio Šilalės, Tauragės ir Jurbarko rajonų šokio mėgėjų susidomėjimo. Iš viso šventiniame renginyje sulaukta virš 200 dalyvių, iš kurių net 98 dalyvavo konkurse. Tai – Šilalės meno mokyklos auklėtiniai ( vadovė Sonata Zaikauskienė), Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos šokėjai (vadovė Sonata Zaikauskienė), Šilalės šokių studijos „Salto“ (vadovė Aušra Danisevičienė), Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ (vadovė Aušra Danisevičienė), Tauragės šokių klubo „Amadeus Dance“ (vadovė Vilija Krūgelienė ir Evelina Krūgelytė), Jurbarko Antano Giedriaus Giedraičio gimnazijos šokių studijos „Era“ šokėjai (vadovė Reda Žemelienė), Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos šokių kolektyvų „Incognito“ ir „Step by step“ (vadovė Giedrė Fasci) bei Upynos kultūros namų kolektyvo „Polka-dot“ nariai (vadovė Rasa Kapučinskienė).

Šokėjai, atlikdami tam tikrus gimnastikos judesius, tarpusavyje nesivaržė. Kiekvienas jų siekė individualių rezultatų ir turėjo galimybę pasitikrinti savo gebėjimus gimnastikos srityje. Konkurso dalyviai turėjo atlikti 10 pagrindinių gimnastikos elementų: špagatą, virvutę, saulutę, pussaltį, tiltelį, žiedą, krepšelį, žvakę, kūlverstį atgal ir atsistojimą ant rankų.

Šokėjus vertino speciali vertinimo komisija. Ją sudarė Sporto ir pramogų klubo „Impuls“ trenerė Aušra Venskienė, Lietuvos moterų sporto asociacijos valdybos narė, šokių klubo „Amadeus Dance“ vadovė, aerobikos instruktorė, mokytoja metodininkė Vilija Krūgelienė, Šilalės sporto ir turizmo klubo „Lokysta“ prezidentė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Regina Arlauskienė, choreografė, kūno kultūros mokytoja metodininkė Reda Žemelienė, choreografė, asmeninė aerobikos trenerė Giedrė Fasci ir aerobikos trenerė Dovilė Bagdonaitė.

Taisyklingai ir techniškai atlikus 10 arba 9 gimnastikos elementus, komisija dalyviui skyrė pirmojo laipsnio diplomą ir medalį, 8–6 elementus – antrojo laipsnio, o 5 ar mažiau elementų atlikęs dalyvis gavo trečiojo laipsnio diplomą ir medalį. Už papildomai atliktą sudėtingą gimnastikos elementą šokėjai buvo apdovanoti skatinamaisiais prizais – taurėmis.

Po gimnastikos konkurso visų laukė šokio fiesta su įvairaus stiliaus pasirodymais. Renginį vainikavo bendras visų dalyvių šokis, kuris buvo tarsi padėka antrojo tokio pobūdžio konkurso organizatorei A. Danisevičienei. Pastaroji padėkojo sveikino žodžius tarusiems Šilalės rajono savivaldybės mero patarėjai Rima Norvilienei, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos direktoriui Arūnui Aleksandravičiui, taip pat visiems šokėjams, jų vadovams, tėveliams, draugams ir visiems, atvykusiems į surengtą šventę.

Šilalės šokių studijos „Salto“ inf.

DSC03042DSC03134DSC03137 DSC03049 DSC03053 DSC03070