Programos „Erasmus+” mokyklinio ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „Books“

2017 metų gruodžio 29 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje startavo programos „Erasmus+” mokyklinio ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „Books – Big Ocean of Knowledge“ („Knygos – Didžiulis žinių vandenynas“), skirtas jaunimo klasių mokiniams. Projekto, kuriame bendradarbiauja penkios mokyklos iš Turkijos, Lietuvos, Lenkijos, Ispanijos ir Rumunijos, tikslas – ugdyti moksleivių skaitymo gebėjimus, kurie yra aukštesniųjų gebėjimų ir kasdienio gyvenimo pagrindas.

Pirmasis trumpalaikis mokinių mokymosi vizitas 2019 metų kovo   24-30 dienomis vyko Rumunijoje, Rošiori de Vede miesto pagrindinėje mokykloje. Jame dalyvavo penki Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo klasių mokiniai ir trys mokytojos.

Susitikimo metu mokiniai ir mokytojai dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose, įrodančiuose, kad skaitymas yra įdomus ir naudingas užsiėmimas, kuris ne tik ugdo mokinių skaitymo įgūdžius, bet ir padeda formuotis jų asmenybėms. Taip pat apžiūrėjome mokyklą, lankėmės pamokose, bendravome su mokiniais ir mokytojais, stebėjome pamokas, dalinomės gerąja patirtimi, pasisėmėme naujų idėjų. Darbinės sesijos metu buvo aptarta veiklų sklaida bei tolimesnė projekto eiga, numatytos tolimesnės veiklos, susitarta dėl mokytojų susitikimo Lietuvoje.

Laisvalaikiu turėjome galimybę susipažinti su Rumunijos kultūra, istorija, papročiais bei gamta.

Kelionė į Rumuniją, kaip ir visos kitos projekto veiklos, buvo finansuota iš Europos Sąjungos programos Erasmus +.

Projekto koordinatorė D. Albrechtienė

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą