Policijos pareigūnai vykdė vairuotojų blaivumo kontrolę

2023 m. kovo 18-20 dienomis, nuo 6.30 val. iki 7.30 val., policijos pareigūnai vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę, kurios metu tikrino transporto priemonių vairuotojų blaivumą.

Priemonių metu, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, buvo stabdomos visos transporto priemonės ir tikrinamas vairuotojų blaivumas.

Patikrinta 441 transporto priemonė (Tauragėje – 115, Šilalėje – 122, Pagėgių sav. – 94, Šilutėje – 74). Pažeidimų nenustatyta.

Rezultatas džiugina! Galime pasidžiaugti vis didėjančiu vairuotojų sąmoningumu.

Norėdami užkirsti kelią neblaiviems vairuotojams, keliantiems pavojų ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumui, policijos pareigūnai ir toliau vykdys vairuotojų blaivumo patikrinimus, intensyviai patruliuodami visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje.

Raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedvejodami praneškite policijos pareigūnams.

Branginkime gyvybę kelyje!