Šilalės rajono sodyboje – 2779 kanapių daigai

Vakar Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė vyrą, sodyboje auginusį išties įspūdingą kiekį, kaip įtariama, kanapių.

Kratos metu aptikta ir paimta 2 779 įvairaus dydžio augalų.
Turėdami duomenų, kad 34-erių metų vyras gali neteisėtai užsiiminėti kanapių auginimu, pareigūnai šią informaciją patikrino. Atvykus į sodybą, esančią Šilalės r., Gražjūrio k., joje buvo atlikta krata. Iš pažiūros nieko neišsiskiriančiame ūkiniame pastate pareigūnai aptiko tai, ko ieškojo. Jame buvo didžiulis kiekis kanapių sodinukų, šildančios lempos, dengtos sienos ir kita įranga, reikalinga sėkmingam „augalininkystės“ verslui.

Pareigūnai suskaičiavo, kad pastate buvo auginami 2 779, kaip įtariama, kanapių daigai. Vieni jų tik pradėjo dygti, kitų derlių neilgai trukus „sodininkas“ būtų nuėmęs.

Iškart po įvykio sulaikytam įtariamajam šį hobį teks apleisti. Vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto kanapių auginimo. Už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 5 metų.
Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:
• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952
• Bendruoju pagalbos telefonu 112.

47 KOMENTARAI

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą