Kvėdarnos gyventojams šventišką nuotaiką sugrąžino geradariai

Kvėdarnos seniūnijos nuotr.

Praėjus kelioms dienoms kai Kvėdarnos miestelyje sužibo eglutė, piktadariai nupjaustė visus eglutės girliandų laidus.

Kvėdarnos seniūnijos paskyroje Facebook, skelbiama: – “Praėjus beveik savaitei po „Grinčo“ išpuolio Kvėdarnoje, kai ant eglutės visos kabančios girliandos ir elektros laidai buvo nupjaustyti taip, kad jų sutaisyti nepavyko. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato Veiklos skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 1 d. Taip ir būtų viskas pasibaigę, kadangi seniūnija nebeturi lėšų naujoms girliandoms ir papuošimams. Šiais metais Kvėdarnos seniūnijos gyventojai būtų turėję galimybę Kalėdine eglute džiaugtis lygiai vieną dieną. Dauguma jūsų skambinote, rašėte ir klausėte kuo galite padėti. Už išreikštą susirūpinimą, bandymą išsiaiškinti kaltininką ar kaltininkus Jums visiems noriu pasakyti AČIŪ. Bet ypatingą AČIŪ visų Kvėdarnos gyventojų vardu noriu pasakyti Gintui ir Ritai Navardauskams, kurie sužinoję, kad nepavyks sutaisyti girliandų, jas nupirko ir padavonojo mums visiems. Taip pat, kad greičiau vyktų darbai, nemokamai davė ir autobokštelį.”

Gruodžio 18 dieną Kvėdarnos eglutė buvo įžiebta antrąjį kartą ir tik geradarių dėka.

Kvėdarnos seniūnas Aivaras Dobilas dėkoja prisidėjusiems prie antrojo Kalėdų eglutės įžiebimo – Vladui Šiaudvyčiui, Remigijui Nasvyčiui, Albinui Rimkui, Algiui Gumuliauskui, Živilei Dyglienei, Stanislovui Stanišauskui, Vytautui Zarambai ir Juditai Pudžemytei.

Anot seniūno, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato duomenimis tai padaręs asmuo yra sulaikytas, prisipažino padaręs nusikalstamą veiką ir kol vyksta ikiteisminis tyrimas tapatybės atskleisti negalima. Miestiečių saugumui prie Kalėdų eglės pastatytos ir sumontuotos papildomos mobilios vaizdo stebėjimo kameros.

Urtica

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą