Žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio vizitas Šilalėje

Praėjusį penktadienį, spalio 20 d., Šilalės rajone lankėsi žemės ūkio ministras Giedrius Surplys ir jo komanda. Vizitas prasidėjo nuo susitikimo su Šilalės rajono savivaldybės meru Jonu Gudausku, Administracijos direktoriumi Raimundu Vaitiekumi, jo pavaduotoja Vera Maciene ir mero patarėju Kęstučiu Aču.

Susitikimo metu kalbėta apie mažiau palankias ūkininkauti žemes Šilalės rajone, taikomą žemės mokestį, diskutuota apie problemą, susijusią su apleistais pastatais, esančiais ant valstybinės žemės, aptarti kiti aktualūs klausimai. Taip pat aptarta galimybė dar šiais metais Šilalės rajone surengti konferenciją, kurios metu būtų pristatoma Žemės ūkio ministerijos ateities vizija žemės ūkio srityje.

Vėliau Šilalės rajono savivaldybės kultūros centre vyko susitikimas su rajono ūkininkais, kur ministras G. Surplys pateikė atsakymus į anksčiau ūkininkų pateiktus klausimus, kalbėjo apie pieno supirkimo kainas, melioracijos darbus, magistralinių griovių tvarkymą. Svečias trumpai pristatė žemės ūkio ir kaimo plėtros ateities viziją, atsakė į ūkininkams rūpimus klausimus.

Surplio vizitas Šilalėje baigėsi apsilankymu Tarybos nario, vietos ūkininko, Rimanto Rimkaus ūkyje, kur apžiūrėti ten laikomi galvijai.

Rūta Janavičiūtė
Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai
 

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą