Gausi ir aktyvi Šilalės komanda TS-LKD sąskrydyje

Praėjusį savaitgalį TS-LKD bendruomenė rinkosi į sąskrydį Molėtų rajone. Jame dalyvavo ir gausi Šilalės komanda, vadovaujama Seimo nario ir Šilalės skyriaus pirmininko Jono Gudausko. Po ketverių metų pertraukos suorganizuotas renginys kvietė pasimatyti su senokai regėtais bičiuliais ir kolegomis iš visos Lietuvos, pakalbėti apie įveiktus ir laukiančius iššūkius, padiskutuoti apie šiandienines aktualijas, o taip pat sudalyvauti kitose veiklose: sporto varžybose, edukacijose, meninėje ir kultūrinėje programoje.

Sąskrydis atidarytas TS-LKD pirmininko ir užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio kalba. Jis pasidžiaugė, kad pagaliau po pandeminių metų pavyko partijos bičiulius suburti į vieną krūvą. Nuo scenos sveikinosi ir TS-LKD partijos frakcijos Seime seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Sąskrydžio metu vyko daugybė diskusijų ir pokalbių aktualiomis temomis: prasidedantis naujas politinis sezonas, Savivaldos rinkimai, Lietuvos saugumas ir gynyba Rusijos grėsmės akivaizdoje, atsinaujinanti energetika, finansai ir socialiniai reikalai, rudenį laukiantys iššūkiai. Susirinkusieji galėjo paklausyti ir diskusijos su partijos pirmininku G. Landsbergiu, vėliau – profesoriumi Vytautu Landsbergiu.

Taip pat dėmesys skirtas ir Ukrainai. Vyko interaktyvi paskaita su Robertu Petrausku apie Ukrainą, jos ir mūsų šalies bendrą istoriją. Surengtos ir skaniausio pyrago varžytuvės, kurių metu surinktos lėšos skirtos už laisvę kovojančiai mūsų sesei.

Šalia politinių temų aptarimo vyko sporto varžybos. Tinklinio turnyre šilališkiai laimėjo pirmąją vietą, o krepšinio varžybose pelnė trečiąją vietą. Sportiniai laimėjimai suteikė džiugių akimirkų visai Šilalės komandai.

Vakare vyko Lino Adomaičio ir Palangos orkestro, atlikėjos Gjan koncertai, buvo galima stebėti Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynes.

Rima Norvilienė

Nėra galerija pasirinktas ar galerija buvo ištrintas.