Paskelbti fotografijų konkurso „Trispalvė kitaip“ nugalėtojai

Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – paskelbti šiai svarbiai mūsų šalies datai skirto fotografijų konkurso TRISPALVĖ KITAIP rezultatai. Konkursą organizavo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Šilalės skyriaus Jaunimo bendruomenė.

„Netikėčiausios akimirkos“ kategorijoje geriausia fotografija pripažinta Vidūno Kulikauskio nuotrauka, kurioje susiliejusių kareivių minioje užfiksuotas mažas berniukas su trispalve rankose. „Geriausios asociacijos“ nominaciją pelnė Dalios Goštautienės nuotrauka su tautiniais rūbais dėvinčiomis močiutėmis ir mezgančiomis Lietuvos vėliavos spalvų mezginius. „Masiškiausia“ fotografija pripažinta Dalios Krasauskienės fotografija su „gyva“ trispalve. Kaip ir buvo žadėta, laimėtojams bus įteiktos Lietuvos Respublikos vėliavos.

Už aktyvų dalyvavimą nuspręsta apdovanoti visas konkurse dalyvavusias Šilalės rajono mokyklas. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 8E klasė, Upynos Stasio Girėno mokyklos jungtinė 6-7 klasių komanda, Obelyno pagrindinės mokyklos 4 klasė ir Žadeikių pagrindinė mokykla gaus dokumentinio filmo „Nematomas frontas“ diską ir knygą apie Lietuvos partizanus.

Pasidžiaugta Jurgitos Bergelienės, Živilės Bernotienės, Brigitos Sirusienės, Ievos Špečkauskaitės, Tomos Gailiutės ir Egidijaus Pilypo nuotraukomis, kurios sulaukė didelio vertintojų dėmesio ir buvo tarp favoričių į pagrindines nominacijas. Iš viso konkurse sulaukta net 92 fotografijų.

Nugalėtojus padėjo ištrinkti TS-LKD Šilalės skyriaus pirmininkas Jonas Gudauskas, šio skyriaus Jaunimo bendruomenės nariai. Įvertinti nuotraukas padėjo profesionalūs fotografai – šilališkė Berta Tilmantaitė, tauragiškis Romualdas Vaitkus, telšiškė Lina Kavaliauskytė, kiti fotografijos mėgėjai.

Su nugalėtojais ir papildomo prizo laimėtojais organizatoriai susisieks individualiai.

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems konkurso dalyviams!

Visas fotografijas galite pamatyti čia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.974638042573544.1073741830.909872232383459&type=3

Geriausia asociacija
„Geriausios asociacijos“ nominaciją pelniusi fotografija
Netikėčiausia akimirka
„Netikėčiausios akimirkos“ kategorijos geriausia nuotrauka.
Masiškiausia
„Masiškiausia“ fotografija.


Rima Norvilienė, TS-LKD Šilalės skyriaus Jaunimo bendruomenės pirmininkė