Kūno kultūros ir sporto dienos proga pareigūnams įteikti apdovanojimai

Spalio 5-ąją, Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau –Tauragės apskr. VPK) Kūno kultūros ir sporto dienos proga buvo apdovanoti geriausi šių metų sportininkai.

Vardinės dovanas už puikius sportinius pasiekimus bei Tauragės apskr. VPK vardo garsinimą gavo 3 pareigūnai. Visi jie komisariato darbuotojams puikiai žinomi ne tik kaip puikūs kolegos, bet ir kaip šaunūs sportininkai.

25 metų Vaidas Kuizinas, l. e. Tauragės apskr. VPK Operatyvaus valdymo skyriaus postinio pareigas, šiais metais dalyvavo 6 Lietuvos policijos organizuojamose sporto renginiuose, iš kurių 3 iškovojo prizines vietas. Jis Lietuvos policijos taikomosios trikovės čempionate bei taikomojo biatlono čempionate užėmė 2-ąją vietą asmeninėje ir 3-ąją komandinėje įskaitose. Jaunas pareigūnas antrus metus iš eilės iškovojo 1-ąją vietą kroso pirmenybėse. „Tėvynės gynėjų“ žaidynėse atstovavo Lietuvos policiją ir užėmė 3 vietą.

Tauragės apskr. VPK Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Voldemaras Knystautas taip pat „nuskynė“ ne vieną prizinę vietą per šiuos metus. Dalyvaudamas 8 sporto renginiuose, net 4 iš jų iškovojo prizines vietas. Lietuvos policijos taikomosios trikovės, taikomojo biatlono čempionatuose bei „Tėvynės gynėjų“ sporto žaidynėse V. Knystautas iškovojo 3-ąsias vietas. Lietuvos policijos dvejetų (paplūdimio) tinklinio pirmenybėse pareigūnas užėmė 1-ąją vietą.

Sportiniais pasiekimais komisariate pasižymi ne tik vyriškos giminės atstovai. Tauragės apskr. VPK Šilalės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio vyresnioji patrulė taip pat sulaukė apdovanojimo. Pareigūnė per šiuos metus dalyvavo 4 sporto renginiuose ir iškovojo 2 prizines vietas. Lietuvos policijos taikomosios trikovės bei taikomojo biatlono čempionatuose ji, komandinėje įskaitoje, užėmė 3-ąsias vietas.

Tauragės apskr. VPK darbuotojai sveikina kolegas, gavusius apdovanojimus už sportinius pasiekimus ir linki jiems toliau garsinti mūsų komisariato vardą.