Kelių ir gatvių remonto darbai

Spalio 25 dieną Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, Investicijų ir statybų skyriaus vyriausiasis specialistas Laimonas Kančauskis vyko apžiūrėti, kaip vykdomi kelių ir gatvių remontai: Eitvydaičių gatvėje Laukuvoje, Akmenos gatvėje Gineikiuose ir Laukuva – Šilalė kelio ruože.

Eitvydaičių gatvę Laukuvoje remontuoja UAB „Diržė“. Šiuo metu jau yra pasiruošta kelio asfaltavimui. Esant palankioms oro sąlygoms bus pradedami ir asfaltavimo darbai. Rekonstrukcija turi būti baigta iki 2016.12.07. Kitais metais yra planuojamas kitos dalies remontas.

Savivaldybės atstovai susitiko su Kaltinėnų seniūnu Antanu Bartašiumi Gineikiuose, kur vyksta kapitalinio remonto darbai Akmenos gatvėje. Remontą vykdo UAB „Šilalės statyba“. Šiuo metu vyksta paruošiamieji darbai. Pagal sutartį remonto darbų pabaiga numatoma 2016.12.12. Visi numatyti darbai kainuos 88 935,00 eurai. Šiuo metu dar vyksta Rakutiškių gatvės projektavimo bei kapitalinio projekto derinimo darbai su UAB „Šilalės statyba“. Gatvės remonto darbai suderinus projektą turi trukti iki 10 mėnesių. Gatvės remontas kainuos 94 501,00 eurą.

Meras Jonas Gudauskas bei Investicijų ir statybų skyriaus vyriausiasis specialistas Laimonas Kančauskis, susitiko su AB „Kauno tiltai“ darbų vykdytoju Romu Borisenko aptarti esamos situacijos Laukuva – Šilalė kelio ruože. Šis kelio ruožas yra finansuojamas iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos lėšų. Pastaruoju metu yra gaunama nusiskundimų dėl Balsių gyvenvietėje vykdomų darbų. Gyventojai skundžiasi sunkiomis eismo sąlygomis kelyje Laukuva – Balsiai. Darbų vykdytojas AB „Kauno tiltai“ Romas Borisenko informavo, kad darbus organizuoja taip, kad kuo mažiau sukeltų nepatogumų eismo dalyviams ir imasi priemonių pravažiavimo palengvinimui.

Auksė Kavaliauskaitė, Komunikacijų ir informacinių technologijų skyriaus vyr. specialistė
Nuotraukos autorės