Komandos kviečiamos registruotis „Auksinių protų“ pavasario sezonui

Su pavasariu į Šilalę atkeliauja ir naujas nacionalinio intelektinio žaidimo „Auksinis protas“
sezonas. Komandos kviečiamos registruotis į kovo 3, 17, 24 ir 31 d. 19 val. vyksiančius turnyrus, kurie vyks restorano „Meldai“ konferencijų salėje. Protų mūšius visame rajone jau devintus metus organizuojanti Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka žada daug įdomių klausimų ir keturis turiningus antradienio vakarus.

Organizatoriai tikisi ir šį sezoną sulaukti didžiulio būrio komandų. Praėjusiais metais į turnyrus
susirinko rekordinis komandų skaičius – net 20, kurios varžėsi dėl geriausiųjų vardo.
„Jau daugelį metų rengiami intelektiniai žaidimai sulaukia didelio Šilalės rajono gyventojų
dėmesio. Dalyviai laukia antradienio vakarų, kuomet galės susirinkti, linksmai ir intelektualiai
praleisti laiką, sužinoti kažko naujo. Tokie renginiai skatina prasmingą ir turiningą laisvalaikį sakė „Auksinio proto“ Šilalėje vedėja Rima Norvilienė.

Iki naujo sezono pradžios liko kiek mažiau nei dvi savaitės. Tad organizatoriai ragina suskubti ir
registruotis, nes vietų skaičius – ribotas.
Kviečiame komandas (iki 6 asmenų) registruotis mob. +370 696 690 86.

Rima Norvilienė, žaidimo „Auksinis protas“ Šilalėje organizatorė ir vedėja, 7kadras nuotr.

Urtica

1 KOMENTARAS

  1. Kaip tu jautiesi, kai tas, kurį planavai praleisti likusį gyvenimą, staiga pareikšdamas, kad nebesidomi santuoka iš niekur, tokia situacija, kokia buvau, kai susidūriau su burtininkų ratu, vadinamu dr. Ajayi, buvau suirzusi širdis maldavo mano vyrą keliems mėnesiams grįžti namo, visi mano pagrindai nebuvo atkartojami tol, kol nepamačiau vienos ponios liudijimo, kuris papasakojo, kaip burtų žinovė dr. Ajayi padėjo jai gerai apmokamą darbą ir sakė, kad jis yra pajėgus kitam. burtų rūšis, ji praleido savo „Viber“ numerį: +2347084887094 Aš paėmiau numerį ir prašau pranešti rašytojui. Rašytojas Ajajus išaiškino mano situaciją ir tai, kaip mano vyras netikėtai paliko namus, jis papasakojo, kodėl mano vyras paliko namus atlikęs burtą, jis paėmė jį tik septynis dienų grąžinti mano gyvenimui laimę, nes aš laimingai gyvenu su savo vyru ir laukiamės savo antrojo vaiko. Jei jums reikia rašybos rašytojo pagalbos iškilus bet kokiai gyvenimo problemai, apie kurią galite galvoti, susisiekite su rašybos ratuku jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com

PALIKTI KOMENTARĄ

Parašykite savo komentarą!
Įveskite savo vardą