„JUOKIS – 2023“ Šilalėje

    Balandžio 30 d., sekmadienį, 14 val. Šilalės kultūros centre vyks  humoro grupių šventė „JUOKIS – 2023“. Naujas programas rodys net šeši Žemaitijos humoro kolektyvai. Balandžio mėnesį humoro grupių sambūris „Juokis“ pradeda  30-ąjį gyvavimo sezoną.

     Žemaičių   garbę  gins net trys kolektyvai iš Klaipėdos rajono. GRYČIA iš Žadeikių (vadovė Eugenija Selskienė) programoje „ Nepražūsim“ tikins, kad išliksim, jei neprarasim vilties. SKARDIS iš Judrėnų (vadovė Vilija Norvilienė) žada „Garantuotą elektrą“ – siūlys būdus, kaip sumažinti jos kainas. O NETIKRAS TEATRAS iš Veiviržėnų  (režisierius Karolis Pronskus) ironizuos žvelgdamas į žmones, kurie atrodo „Trenkti elektra“. Ne tik  meilės …

     Dvi programas parodys Skuodo rajono atstovai. Šventės naujokai, KRIUKIS iš Šačių  atveš „Tris nemylimas“ – puikią žinomos Žemaitės komedijos šiuolaikinę versiją. KVIETKA – Angelė  Pauliuvienė  iš Šatraminių – programoje „Toks gyvenimas“ ironiškai žvelgs į vienišos moters pastangas bet kokia kaina surasti savo laimę. VIEDARAS iš Pagėgių r, Natkiškių (vadovė Rasa Armonienė) kalbės „Apie šį bei tą“- apie amžinas žmogaus ydas ir silpnybes.

    Šventės programą paįvairins  humoristas Vaclovas Vičius  iš Vilniaus, kuris dovanos ironiškų epigramų puokštę. Koncertą ves Eugenija Selskienė iš Žadeikių.

   „JUOKIS“ į Šilalę atvyksta po kelių  metų pertraukos.  Rengėjai tikisi, kad žiūrovai gausiu apsilankymu ir karštais plojimais paliudys,jog žemaičiai  dar nepamiršo juoktis.

    Tuo labiau, kad bilieto kaina tik 7 eurai. Iki linksmo ir prasmingo pasimatymo!